ESİLA TERMAL OTEL

Our facility, which is the most exclusive thermal hotel in the city, is located in the Thermal district of Yalova. Our hotel is surrounded by a natural forest, where you can see all shades of green, peaceful and calm. It serves its valued guests as a living center with its healing thermal water in all its rooms and indoor and outdoor swimming pools.

Enjoy luxury and perfect service at Esila Thermal Hotel, with its stylish and comfortable rooms decorated with elegant motifs.

Rooms

AN ACCOMMODATION EXPERIENCE THAT WILL PURIFY YOUR SOUL

King's Suite

It is 87 m2 wide. There is both a shower, a bathtub and thermal water. It is 1+1. There is a double bed.

Standard Room

It is 25 m2 wide. There is thermal water in all rooms; Rooms with twin beds have a shower, other rooms have a Jacuzzi bathtub.

Deluxe Room

It is 45 m2 wide. It has a bathtub-shaped jacuzzi and thermal water. It has a view of the courtyard. There is no balcony.

Family Room

It is 73 m2 wide. There is a shower cabin, a bathtub-shaped jacuzzi and thermal water. It has a view of the courtyard. There is no balcony.1

Honeymoon Room

It is 60 m2 wide. There is a jacuzzi and thermal water in the form of a bathtub. It has a street view. There is no balcony.

Disabled Room

With the luxurious and stylish decoration of our 45m² Deluxe Disabled Room, you will want to sit in the seating group and relieve the intensity of the day.

Misafir Yorumları

" Hayatımda geçirdiğim en güzel tatil diyebilirim. Personel, temizlik, termal havuz, jakuzi herşeyden çok memnun kaldık. Yemekler özellikle efsane demek bile az kalır yanında mükemmel ötesi bişeydi şeflerin garsonların ellerine sağlık. Hiç tereddüt etmeden gitmenizi tavsiye ediyoruz. Çok teşekkür ederiz herşey için Esila otele ve çalışan herkese "
" Odalar temiz, yemekler yeterli düzey de ve lezzetli spa ve havuz alanları hijyen açısından gayet olumlu, personel güler yüzlü biz gayet memnun kaldık"
" Eşimle birlikte geldigimiz esila termal otelden çok memnun kaldık.personellerin güler yüzlügü herkonuda yardımcı olmaları ve samimiyetleri çok güzeldi.odalar temiz hijyen kurallarına dikkat edilen bir yer.yemekleri az ve öz bir o kadarda lezzetli.iyiki burda konaklamışız diyecek bir yer arıyorsanız muhakkak konaklamalısınız. "
" Yalova'daki gidebileceginiz en klas otel hizmet kalitesi personelin güler yüzü ve yardimseverligi temizlik ve helede yemek konusunda efsane kesinlikle tavsiye ederim gene gelmeyi düşünüyoruz aileniz ile gelinebilecek yer "
"Gerçekten tavsiye ettiğim bir otel. Ailemle geldim ve memnun kaldım. Herkes çok güler yüzlü ve çalışanlar çok ilgiliydi. Arif müdürüme selamlar "
" 6 Yıldır gidiyorum, SPA sorumlusu Asuman Hanım çok ilgili. büyük yenilik yapılmış, tertemiz olmuş, her taraf mis gibi kokuyor. Buhar odası full çalışıyor, sauna ışıklandırması ve sıcaklık mükemmel, Türk hamamı bembeyaz mermer ve tertemiz, kapalı havuz sıcaklığı çok iyi, sıvalar ve fayanslar yenilenmiş, küf kokan hiç bir yeri yok. 7. Katta ki açık termal havuz temiz ve çevresi güzelleştirilmiş. TEMİZ TEMİZ... "
" Esimle 1 gun kalmak icin geldik ,çok memnun kalınca uzattik.Temizligi ,guleryuzlu personeli ve tesisin imkanlari harika.bundan sonra favori termal hotelimiz Esila.Biraz önce odamıza yönetimden gelin personel, eksiğimiz yada herhangi bir talebimiz olup olmadığını sordu.ilgi ve çözüm odakli olmalari takdire şayen. "